Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ring Diameter | 25.4mm |
| Model Number | Airsoft Fast FTC CNC Mount G33 G43 Unity Mount |
| Guide Length | Other |
| Guide Type | Picatinny |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.