Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | HC940PRO LI |
| Origin | Mainland China |
| Image Sensor | 36MP |
| Selectable Image Resolution | 36/30/24/20/16/12/8/5MP |
| Selectable Video Resolutio | 4K/2K/1080P/720P |
Instock
There are no reviews yet.