Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Light Source | LED bulbs |
| Model Number | Remote Pressure Dual Function Switch |
| Brand Name | LAMBUL |
| Origin | Mainland China |
| Color | BK/DE |
| Material | ABS Plastics |
| Mounted | M-LOK / Keymod / 20mm Rail |
| Plug type | 2.5+SF Plug / 3.5+SF Plug |
| Fit Flashlight | Surefire M300 M600 Series |
| Fit Laser | DBAL-A2 / PEQ-15 / MAWL / CQBL / Perst-4 / NGAL |
Instock
There are no reviews yet.