Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Field of View | 0.143KM-1KM/469FT-3280FT |
| Eyepiece diameter | 2.57mm |
| Water Resistance Level | IPX4 |
| Objective Lens Diameter | 3cm |
| Magnification | 10 |
| Model Number | Compact Monocular |
| Type | Monocular |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.