Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.155 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 8 cm |
| Ring Diameter | 25.4mm |
| Model Number | Strong Magnet Direct Suction Fixed Bracket |
| Guide Length | Other |
| Guide Type | Picatinny |
| Origin | Mainland China |
| Name | Strong Magnetic Flashlight Mount |
| Material | Metal Alloy |
| Usage | for Dia 24-27mm or 30mm Scope Torches Riflescope |
| Mounts to | 20mm Weaver or Picatinny Standard Rail |
| Type | Strong Magnetic X Flashlight Bracket |
| Application | Tactical Shooting Riding Hunting Accessories |
Instock
There are no reviews yet.