Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 3 cm |
| Type | Accessories |
| Origin | Mainland China |
| Item No. | HD-PTT-U94-V2 |
| Product size | 12.5*10*5cm |
| Product net weight | 0.086KG |
| Plug classification | ICOM, MIDLAND, PHONE, KENWOOD, MOTOROLA TAIKABOUT |
Instock
There are no reviews yet.