Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ring Diameter | 30mm |
| Model Number | QD scope mount |
| Guide Length | Other |
| Guide Type | Picatinny |
| Brand Name | Discovery |
| Origin | Mainland China |
| Material | Aluminum Alloy |
| For Gun Type | Rifle |
| Gauge/Calibre | 25.4/30mm |
Instock
There are no reviews yet.