Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Field of View | 5000m |
| Eyepiece diameter | 10mm |
| Prism Description | BAK4 |
| Water Resistance Level | IPX6 |
| Objective Lens Diameter | 25m |
| Lens Coating Description | FMC |
| Magnification | 12X |
| Focus Type | CENTRAL |
| Type | Binoculars |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.