Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 5 cm |
| Field of View | – |
| Eyepiece diameter | – |
| Water Resistance Level | IPX6 |
| Objective Lens Diameter | – |
| Magnification | – |
| Material | Metal, Metal: wholesaling drop shipping |
| Model Number | Mount Adapter |
| Type | Monocular |
| Brand Name | StarDikor |
| Origin | Mainland China |
| eyepiece | Mount Adapter |
| Telescope | for Monocular |
| Astronomical telescope | Eyepiece astronomical |
| 2" to 1.25 '' | Metal 2" to 1.25 |
| Eyepiece Adapter | 50.8mm to 31.7mm Adapter |
| for telescope | for monocular binocular |
| monocular telescope | for eyepiece |
| Astronomy | Telescope Eyepiece Adapter |
| dropshiping | wholesale |
| Good for use | Can be used indoors |
Instock
There are no reviews yet.