Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.209 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 25 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Field of View | 6.2-3.4 degree |
| Eyepiece diameter | 20mm |
| Prism Description | BAK4 |
| Water Resistance Level | IPX7 |
| Objective Lens Diameter | 56mm |
| Lens Coating Description | ED |
| Magnification | 8-16X |
| Focus Type | CENTRAL |
| Material | Metal |
| Model Number | ASKGreen8-16X56ED |
| Type | Monocular |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.