Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 25.4mm / 30mm Steel Quick Release UTG |
| Guide Length | Other |
| Guide Type | Picatinny |
| Origin | Mainland China |
| Type | Hunting QD Steel Rings |
| Color | Black |
| Material | Steel |
| Rail Type | Picatinny Weaver |
| Ring diameter | 25.4mm, 30mm |
| Profile level | Low, Medium, High |
| Package | 1 pair of mount rings |
Instock
There are no reviews yet.