Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Field of View | 128/1000 |
| Eyepiece diameter | 23mm |
| Prism Description | BAK4 |
| Water Resistance Level | IPX4 |
| Objective Lens Diameter | 42mm |
| Lens Coating Description | MC |
| Magnification | 12 |
| Type | Monocular |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | monocular for watch |
| Feature 2 | 4k mobile telescope |
| Feature 3 | monocle powerful |
| Feature 4 | prism monocular |
| Feature 5 | bak4 prism monocular |
| Feature 6 | Hunting equipment |
Instock
There are no reviews yet.