Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 9 × 7 cm |
| Field of View | NA |
| Eyepiece diameter | 1.25 Inch |
| Water Resistance Level | IPX4 |
| Objective Lens Diameter | NA |
| Lens Coating Description | FMC |
| Magnification | NA |
| Model Number | 90321-10mm |
| Type | Monocular |
| Brand Name | EYSDON |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.