Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 8 × 8 cm |
| Type | Accessories |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Magnetic Cartridge Collector |
| Material | 6065 aluminum + Magnetic |
| Dimensions / Size | Extend from 53 cm to 110 cm |
| Weight | 220g |
| Color | Light Green |
Instock
There are no reviews yet.