Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Red Dot |
| Type | handgun |
| Brand Name | MAGORUI |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | SRO SIGHT |
| Color | Black |
| Weight | 200g |
| Style | one set |
| Name | SRO SIGHT |
| Place | China |
| Stock | Genuine |
| Support | Pistol |
| Battery Type | CR2032 (not included) |
| dot color | Red |
| With | five available brightness settings |
Instock
There are no reviews yet.