Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon & Fleece, Nylon & Fleece |
| Model Number | HA952NL-01 Gun Rifle Cleaning Mat, HA952NL-01 |
| Brand Name | Tourbon |
| Origin | Mainland China |
| Name | Gun rifle cleaning mat |
| Usage | Cleaning the gun |
| Type | Hunting gun accessories |
| Size | 134*36.5cm |
| Weight | 0.36kg |
| Color | Army green |
Instock
There are no reviews yet.