Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| draw weight | 30-59 Pounds |
| Bow Type | Recurve Bow |
| Use | Other |
| Type | Bow, Take Down Bow |
| Brand Name | toparchery |
| Origin | Mainland China |
| Name | Recurve Bow |
| Max. Draw Length | 30" |
| Bow Riser Length | 15" |
| Bow Riser Material | Engineered Wood |
| Pounds | 30/34/40/45/50lbs |
| Bow String Length | 144cm |
Instock
There are no reviews yet.