Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | G43 G33 |
| Function | Lens |
| Type | RIFLE |
| Origin | Mainland China |
| Water Resistance | 33 ft. (10 m) |
| Material | Aluminum alloy |
| Grip | 20mm |
Instock
There are no reviews yet.