Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 14 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Hand Options | Right Hand |
| Carry Platform | Belt Clip |
| Material | Nylon, High quality nylon |
| Model Number | for Glock holster |
| Brand Name | demeysis |
| Origin | Mainland China |
| Item name | Tacticl pistols holster |
| Size | 10*6.6*16 cm |
| Colors | black / tan / green / grey / camouflage / black camouflage |
| Handed | Right hand or Left hand |
| Holster feature 1 | This gun holster is made by durable, lightweight material |
| Gun holster feature 2 | Quick-release Button |
| Pistols holster feature 3 | universal gun holsters fit more than 30 pistols |
| Shooting holster | Tactical right legt hand pistols carry case |
| Package include | 1* Tatical gun holster |
Instock
There are no reviews yet.