Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 20 × 2 cm |
| Model Number | Double-sided tape |
| Use | Other |
| Type | Bow & Arrow Set |
| Origin | Mainland China |
| Length | 10m |
| Color | White |
| Weight | 8g |
Instock
There are no reviews yet.