Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.024 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 13 × 5 cm |
| Brand Name | ELONG OUTDOOR |
| Origin | Mainland China |
| Size | 0.014 /0.018/0.021/0.025 " |
| Length | 30 Meter |
| Material | HMPE |
| Suitable for | Various Bow String |
Instock
There are no reviews yet.