Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | Scope Cover 12 Round Shell Rifle Ammo Bag |
| Guide Length | Other |
| Guide Type | Rifle Belt Foldable Ammo Carrier Bag Shotgun Bullet Holder |
| Origin | Mainland China |
| Material | Neoprene |
| Length | 27.5cm/10.8in |
| Width | 12.5cm/4.9in |
| Color | Black |
| Key Words | 12 Round .30-06 Shotgun Cartridges Folding Ammo Carrier Bag |
| Features 1 | 12 rifle cartridge loops |
| Features 2 | Tri Fold Pouch Designed to be easy to carry and Use |
| Features 3 | Made to aid in game hunting |
| Features 4 | Rifle Cartridge Padded Holder Carrier |
| Features 5 | Quality tested and ensured for maximum durability |
Instock
There are no reviews yet.