Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Carry Platform | Belt Clip |
| Material | Nylon |
| Model Number | Handcuffs Holster |
| Brand Name | CS Force |
| Origin | Mainland China |
| Size | 10×7.5×3.5cm/3.9x3x1.4inch |
| Weight | 100g |
| Color | Black |
| Belt Width | Up to 2"/5cm |
Instock
There are no reviews yet.