Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.172 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon |
| Model Number | Elastic Wide Belts |
| Origin | Mainland China |
| For | Sporting, Hunting, Training, Photography |
| Style | Milltary, Casual |
| Size | 115cm * 12.5cm |
| Item Name | Belt Holster |
Instock
There are no reviews yet.