Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Bundle | Bundle 1 |
| draw weight | 20-29 Pounds |
| Use | Shooting |
| Type | Bow |
| Origin | Mainland China |
| Height | 130mm |
| Slingshot outer width | 84mm |
| Slingshot inner width | 40mm |
| Bow head width | 22mm |
| Weight | 103g |
Instock
There are no reviews yet.