Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.064 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Field of View | 7.5 |
| Eyepiece diameter | 22mm |
| Water Resistance Level | IPX4 |
| Objective Lens Diameter | 30mm |
| Magnification | 2.5x |
| Type | Binoculars |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.