Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | MARCH HT1.2-6X24WA |
| Function | Lens |
| Type | RIFLE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | T-Eagle |
| magnification | 1.2-6x |
| tube diameter | 30mm |
| Illuminated | Red, Green |
| Weight | 309g |
| Length | 203mm |
| Brand | MARCH |
Instock
There are no reviews yet.