Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ring Diameter | 30mm |
| Model Number | HY3418 |
| Guide Type | Picatinny |
| Brand Name | marcool |
| Origin | Mainland China |
| For Gun Type | Rifle |
| Material | Aluminum |
| Mounting | One-Piece, Picatinny |
| Net Weight | About 181g |
Instock
There are no reviews yet.