Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Field of View | 6.5 degrees |
| Eyepiece diameter | About 8mm |
| Water Resistance Level | IPX7 |
| Objective Lens Diameter | About 17.5mm |
| Magnification | 2.5 |
| Focus Type | Central+Detached |
| Material | Metal |
| Model Number | – |
| Type | Monocular |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.