Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 3x Magnifier |
| Function | Lens, Lens |
| Type | RIFLE |
| Brand Name | MAGORUI |
| Origin | Mainland China |
| Color: | Black |
| Weight | 400g |
| Material | 6061 alloy aluminum |
| Eye Relief | 2.64 inches |
| Length | 2.9 inches |
| Objective Lens Diameter | 22 mm |
| Magnification | 3x |
Instock
There are no reviews yet.