Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 9 cm |
| Field of View | – |
| Eyepiece diameter | – |
| Water Resistance Level | IPX4 |
| Objective Lens Diameter | – |
| Magnification | – |
| Model Number | BDXH |
| Type | Monocular |
| Origin | Mainland China |
| Monocular Telescope | adapter phone telescope |
| Super large width range | 55mm-100mm |
| Fit for eyepiece diameter | 25mm-48mm |
| binoculars phone adapter | telescope phone mount |
| for night vision spotting scope | spotting scope adapter |
| Cell Phone | phone scope adapter |
| Adapter Mount Support | monocular adapter mount |
| Use For | hike |
Instock
There are no reviews yet.