Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Field of View | 5° |
| Eyepiece diameter | 12mm |
| Prism Description | BAK4 |
| Water Resistance Level | IPX4 |
| Objective Lens Diameter | 23mm |
| Lens Coating Description | FMC |
| Magnification | 22X |
| Focus Type | CENTRAL |
| Material | Plastic |
| Model Number | 22XDG9 Lens |
| Type | Monocular |
| Brand Name | APEXEL |
| Origin | Mainland China |
| Phone Camera Lens Kit | 22X Telephoto Lens |
| 15x Macro Lens | 0.63x Wide Angle Lens |
| 198° Fisheye Lens | Kaleidoscope Lens |
| Radial filter Lens | CPL Lens |
Instock
There are no reviews yet.