Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.391 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 9 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Field of View | 99 |
| Eyepiece diameter | 18mm |
| Water Resistance Level | IPX4 |
| Objective Lens Diameter | 40mm |
| Magnification | 12 |
| Material | Plastic |
| Model Number | JG-007 |
| Type | Monocular |
| Origin | Mainland China |
| COLOR | black |
Instock
There are no reviews yet.