Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Use | Shooting |
| Type | Bow & Arrow Set |
| Origin | Mainland China |
| Material | Plastic |
| Size | S |
| Fit: | 3.2mm/4.2mm/6.2mm special type tail nail |
| Application | For carbon& Aluminum shaft |
Instock
There are no reviews yet.