Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.154 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Field of View | 2K 4 Million |
| Eyepiece diameter | 65.6*48.5mm |
| Water Resistance Level | IPX6 |
| Objective Lens Diameter | 65.6*48.5mm |
| Magnification | 25mm-50mm |
| Type | Monocular |
| Brand Name | APWIKOGER |
| Origin | Mainland China |
| WiFi Electronic Eyepieces | WiFi Electronic Telescope Eyepiece |
| WiFi Telescope Eyepiece Camera | Electronic Eyepiece Camera |
Instock
There are no reviews yet.