Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Nylon |
| Model Number | WT-05 |
| Brand Name | CLUSGO |
| Origin | Mainland China |
| SZIE | 16.5*9.5cm / 6.5*3.7" |
Instock
There are no reviews yet.