Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 15 cm |
| Field of View | – |
| Eyepiece diameter | -, PL3.6mm |
| Water Resistance Level | IPX6.5 |
| Objective Lens Diameter | – |
| Magnification | – |
| Type | Monocular |
| Origin | Mainland China |
| Eyepiece focal length | 3.6mm |
| Eyepiece type | Proso PL eyepiece |
| Product interface | 1.25 inches/31.7mm |
| Lens | Multi-layer coating |
| Material | Metal |
Instock
There are no reviews yet.