Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hand Options | Right Hand |
| Carry Platform | Molle |
| Material | POLYESTER, Polymer |
| Brand Name | Fyzlcion |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black Tan Green |
| Type | Angles Molle Holster Platforms |
| for | HK USP, GL17 19, M9, P226, 1911 waist Belt Holster |
| Feature | 360 Degree Rotation |
| Weight | 120g |
Instock
There are no reviews yet.