Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 9 × 8 cm |
| Field of View | – |
| Eyepiece diameter | 2 inch /50.8mm |
| Water Resistance Level | IPX7 |
| Objective Lens Diameter | – |
| Magnification | – |
| Material | Metal |
| Model Number | M48-2" |
| Type | Monocular |
| Brand Name | StarDikor |
| Origin | Mainland China |
| Female thread | M48*0.75mm |
| Color | Black |
| ID | 2inch/50.8mm |
Instock
There are no reviews yet.