Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.912 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Field of View | 168m/1000m |
| Eyepiece diameter | 22mm |
| Prism Description | BAK4 |
| Water Resistance Level | IPX4 |
| Objective Lens Diameter | 59mm |
| Lens Coating Description | FMC |
| Magnification | 10x |
| Focus Type | Central+Detached |
| Material | Plastic |
| Model Number | 80×80 |
| Type | Binoculars |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.