Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Adjustment | moa |
| Lens coating | Other |
| Waterproof | ip56 |
| Model Number | Hunting Riflescope |
| Function | Lens |
| Type | RIFLE |
| Origin | Mainland China |
| Obj.aperture | 22x33mm |
| Field of View | 15.8m@100m |
| Magnification | 1x |
| Eye Relief | Unlimited |
| Reticle Type | Circle Dot, Cross, 10 MOA, and 3 MOA |
| Windage/Elevation | +/- 30 MOA; 1 MOA per click |
| Dimensions | 3.2" length |
| Feature 1 | Red Dot |
| Feature 2 | Red Dot Sight |
| Feature 3 | Red dot scope |
| Feature 4 | Rifle scope |
| Feature 5 | red dot airsoft |
| Feature 6 | airsoft accessories |
| Feature 7 | hunting carbine scope |
| Feature 8 | airsoft scope |
| Feature 9 | hunting sights |
Instock
There are no reviews yet.