Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 3 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Color | Metal |
| Weight | 80g |
| Height | 130mm |
| Width | 85mm |
| Bow inner door width | 50mm |
| Material | 304 stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.