Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Light Source | LED bulbs |
| Model Number | Tactical Flashlight |
| Origin | Mainland China |
| Material | Tactical Gun light |
| LUMEN | 1200 lumen |
| For | lighting |
| Light Color | White |
| Lighting Distance | 200-350m |
| Endurance | > 4h |
| Waterproof | IPX-6 |
| Application | Hunting, combat, shooting, war game |
Instock
There are no reviews yet.