Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | HC-300M Photo Traps Chasse |
| Brand Name | suntekcam |
| Origin | Mainland China |
| Three mode | camera, video, camera+vide |
| Wildcamera Memory | Support 32GB SD card ( excluded ) |
| Video Resolution | 1080P/15fps, 720P/30fps, VGA/60fps |
| Sensor distance | 25 meter |
| Hunter Camera Battery | 8XAA battery 9V External input |
| Multi-shot | 1/3/6/9 picture |
| Wildcamera Lens | 100 degree |
| GSM MMS Camera Size | 80mmx145mmx55mm |
| Wildcamera Certificate | CE ROHS FCC |
| Product name | HC300M Photo Traps Wild Camera mms |
Instock
There are no reviews yet.