Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 22 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Field of View | / |
| Eyepiece diameter | / |
| Prism Description | BAK4 |
| Water Resistance Level | IPX4 |
| Objective Lens Diameter | 70mm |
| Lens Coating Description | FMC |
| Magnification | 150x |
| Focus Type | CENTRAL |
| Material | Metal |
| Type | Monocular |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.