Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.202 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Field of View | – |
| Eyepiece diameter | – |
| Water Resistance Level | IPX4 |
| Objective Lens Diameter | – |
| Magnification | – |
| Material | Metal, Aluminum Alloy |
| Model Number | SV188P |
| Type | Zenith Mirror |
| Brand Name | svbony |
| Origin | Mainland China |
| Model | SV188P |
| Size | 1.25-in |
| Coatings | Dielectric |
| Reflectivity | 99% |
| Thread | 28.5*0.6 |
| M4 Set Screws | M4 Set Screws |
| Net Weight | 125g / 4.41oz |
| Optical path length | 54mm |
Instock
There are no reviews yet.