Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 15 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Function | Acoustic Control Sensing |
| Motivity Type | Digital |
| Display Type | DIGITAL |
| Type | Desk Clocks |
| Color | Black, Red, Brown, Pink, Silver, Rose Gold |
| Material | ABS |
| Size | 13.4*13.6*19.4cm |
Instock
There are no reviews yet.