Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | PDCY-07 |
| Material | Nylon |
| Brand Name | Maphissus |
| Origin | Mainland China |
| Style | S, M, L (Optional) |
| Features | Anti-slip, Breathable, Comfortable |
| S | 17cm x 15cm/6.69" x 5.91" (Approx.) |
| M | 17cm x 16.5cm/6.69" x 6.5" (Approx.) |
| L | 18cm x 17.5cm/7.09" x 6.89" (Approx.) |
| Package Includes | 1 Pair of Swimming Gloves |
Instock
There are no reviews yet.