Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Frame Color | black |
| Model Number | 9300m |
| Lens Width | 4CM |
| Lens Height | 2.9CM |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | Clear |
| Frame Material | Acetate |
| Brand Name | DIVE&SAIL |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim |
Instock
There are no reviews yet.