Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Frame Color | black |
| Model Number | Galvaniseren UV Waterdicht |
| Gender | MEN |
| Lens Width | 45mm |
| Lens Height | 165mm |
| Lenses Material | Glass |
| Lenses Color | black |
| Frame Material | Acetate |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | swim |
Instock
There are no reviews yet.